Hudební festival Všudybud již tuto sobotu

Verze pro tisk |

Tradičně druhou sobotu v červnu, po druhé v magických prostorách klášterní zahrady vyroste od 13:00 festivalové městečko, které na třech scénách přivítá sedmnáct českolipských interpretů spolu se sedmi hostujícími soubory.

Žánrově pestrý festival pokrývající rock, pop, folk, hiphop, ska i metal, tak v jeden den nabídne Ty syčáky, Záviše, Green Smatroll, The Roads, Lingers, Obří broskev nebo i tvrdší Scream of the Lambs. Ve večerních hodinách je v sále KD Crystal navíc připravena DJ stage pro vyčerpávající afterpárty. VI. ročník českolipského festivalu by tak měl lahodit každému příznivci živé muziky a opět ho pro vás uspořádali kulturní nadšenci z o. s. Filozofický klub Progres.

Na stránkách www.vsudybud.cz je možno nastudovat kompletní harmonogram akce, a pokud jste nestihli zakoupit vstupenky v předprodeji, máte poslední možnost tento pátek v nově otevřeném kulturním prostoru Černý Petr v budově bývalé piánky. Zde se koná od 19:00 rozjezdový koncert (tzv. Warm – up) kapel Jack Siuh a Vyjakomy.

12. 6. / 13:00 – 2:00 / klášterní zahrada Vlastivědného muzea a sál KD Crystal
vstupné na místě 150,-
Info o programu na www.vsudybud.cz

Nahoru