Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Verze pro tisk |

Politika , politici a politikaření vše stále víc komplikují.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Poslanci, ať už koaliční nebo opoziční nedali vládě další souhlas k prodloužení nouzového stavu a tím
hodili zodpovědnost v rozhodování na hejtmany. Někteří ji ale nechtějí nebo se jí snad bojí ? - Např i hejtman Libereckého kraje Půta, beránek , vidí jako nejlepší variantu pokračování nouzového stavu . A vlčáci hejtmani ODS naopak, konečně se k něčemu pořádně dostanou a voličům ukáží, co v nich je. Do voleb ještě všichni zamíchají pořádně kartami.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Původně jsem si myslel, že se opozice chytila do pasti. Těch skoro 20 tis. mrtvých na triku Babiše končí, když teď recipročně oznámil, že od pondělka to jsou mrtví opozice, čímž strašil veřejnost. Znělo to sugestivně.
Nicméně ukázalo se, že se snad "ledy pohnuly". A bude se dělat něco smysluplnějšího. Když tedy dle Babišova vyjádření "My máme ty opatření, která nefungují a proto máme ty plné nemocnice" je to čím dál horší. A to ten stav nouze je již 150dní.
Okolní země rozvolňují, nevím taky, co dělal v Maďarsku, když náš soused Německo to zvládá daleko lépe. Jenže tam ho nehoní kvůli podvodům koncernu Agrofert.
Ale abych byl objektivní. Lidi na to fakt kašlou. Kde jsou ty jarní časy, desinfekce, rozestupy, omezení kontaktů. Včera v Kauflandu. Ještě nedávno fronta u desinfekce, schválně čekám. Z 20 lidí si stříkl jeden. Tak desinfikuji a předjíždí mne důchodce. Ruce bez desinfekce a přehrabe celou bedýnku jablek, než dá tři do igeliťáku. To samé u banánů v akci, ty odlupoval z trsů, celkem čtyři. Vzal jsem nějakou zeleninu, kytku a jedu ke kase. To, že stojíte 2m daleko se vykládá jako povel k předbíhání. Takže rychle do chumlu. No divme se, že to stoupá, Nevím proč se tak chovají, nevím, kdo to dá do kupy.
Chmurné, tak trochu nějaký typický humor nás Čechů
https://www.youtube.com/watch?v=_oqSfCzHPRI&feature=emb_logo

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Včera jsem si jako mnozí jiní přečetla,jak "kariérní diplomat" Adam Vojtěch přeskočil čekatele a na návrh premiéra míří na post velvyslance do Finska,země,která je známá nízkou mírou korupce a vysokou spokojeností obyvatel s životem v ní.
Tak jsem si při tom vzpomněla na předvolební babišovská hesla,že bude líp,obzvláště na jedno:
Zrušte trafiky,volte profíky..
Přeji hezký den!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Tak máme možná dalšího adepta na nějaký velvyslanecký post- plukovníka Prymulu.Je chráněnec a oblíbenec pana prezidenta, vyznamenání za velké zásluhy od něj už má,tak teď by se možná hodil nějaký ten post,než na velvyslanecká místa začne být tlačenice....
Hezký den a nejen pevné zdraví,ale i nervy.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) Proruský

aktivista Jiří "nezdolný" Černohorský byl opět v televizi, dnes u Hamáčka. To je ten hlavní antirouškař z protestu v Novém Boru. Jeden z hlavních řečníků setkání "odpůrců" na Václaváku. Taky chodí s tou rakví k politikům.
Zajímavé je, že proslul jako propagátor ruských zájmů, Koněv, Vlasovci, náměstí Borise Němcova. Píše omluvné dopisy za český národ na ruskou ambasádu. Nedělá, má dluhy , kdo ho platí?
Zato je stále ve styku s pověstným ředitelem Ruského střediska vědy a kultury (spadá pod ruské ministerstvo zahraničních věcí), krátce RSVK, českého zastoupení ruské státní organizace Rossotrudničestvo. Je to údajný "muž s Ricinem" Končakov.
No vidíme, kdo má zájem na destabilizaci v ČR.

https://monikalefay.cz/analytik-roman-maca-kdo-je-jiri-cernohorsky/

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Poslední dílko J. Černohorského. Doufám, že policie bude postupovat jako v případě starosty Novotného. Snad to zaznamenal Pavel Danys a BUDE JEDNAT !!!!????

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10225542879225636&set=a.10209758590228276&__cft__[0]=AZVdOH5nRpMCD_qlhiVFqzID2vlpIRF028U67mb2-H3YSxyi6t7XqhwT4NNDA1csRjA5zMBl87VhUEyUfgwGoywPUvRH8qgbcAUS3JgAgDDK0P3mnCd5HCeGcBTbHGMy3m0&__tn__=EH-R

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Víte "moldavite", on pan Černohorský a paní Elšíková (ostatně třeba také řeporyjec Novotný) nejsou od sebe tak vzdáleni. Snad jen, že paní Elšíková ovládá lépe technologii - má na to odborné vzdělání.
Všechno to jsou lidé, kteří se živí jako "skandalisté" ...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Tu Elšíkovou neznám, Novotný skandalista taky je. Ale zásadní rozdíl je v tom, že má legální příjmy. U Černohorského, dříve taxikáře, se to neví. Podvyživeně nevypadá, cestuje po celé republice... Podobně tzv. Raptor neboli Žarko Jovanovič, který z těchto akcí dělá přenosy. Mnohomilionová exekuce, příjmy nevykazuje. Asi mu platí ruská media, kam dodává své "reportáže". Chodí s nášivkou Agent Kremlu, fotí se jako ruský voják. Náhoda?

https://hlidacipes.org/cesky-vlastenec-potaji-zasobuje-ruska-statni-media-dostaval-pozvanky-i-od-zemana/

Aha Monika Le Fay je scénáristka Elšíková. Ale skandalistka?

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

https://cnn.iprima.cz/videa/cnndomaci/hnev-vystridaly-slzy-nejlepsi-vyroky-premiera-babise-z-nedelni-partie-zdroj-cnn-prima-news
TOP výroky Babiše. Základní otázka. Když je ve všem nejlepší, jak je možné, že jsme ve světě ti nejhorší?

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )Naše Mařenka

No, Marie Benešová, Mařenka, se dnes pěkně upsala. Zprávu vlastnoručně napsanou poslala z té mršky chytrého telefonu omylem reportérce ČT Zuzaně Černé. Zpráva se dotýkala dnešních OVM
Píše v ní,že to byla "vyvážená" debata toho prasete jako víno.
Nějak mi to nesprávné klepnutí na telefén připomíná Wericha,jak říkal, že stačila tečka od mouchy a z mocnáře byla selka nebo naopak. Záleželo na tom,jaká filosofie té domácnosti převládala...

Není nad to,když ministryně spravedlnosti jde příkladem. I když,podobný slovník má i pan prezident, s kterým je jedna velká rukaa je v jeho sboru poradců. Hezký večer přeji!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Lehce nevím, zda vás paní doktorko chápu, ale OVM jsem sledoval, tedy i super zvláštní paní Benešovou!
Zde jsem již psal - dotyčná paní je mimořádně trapná, hloupá, ubohá!
Svým způsobem takřka chápu, že její kauzy, svého času, o soudní mafii, byly její vlastní prezentací...
Nerozumím, proč daná dáma se chová (také jsem již zde psal) jako poslední pavlačová drbna...
Patrně proto, že je jako její kamarád - český prezident - stejně mimořádně mimo slušnou úroveň...
V mém vnímání jde o naprostou lidskou trosku...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

No, paní ministryně psala někomu a stěžovala si po skončení OVM ,že "to byla "vyvážená" debata toho prasete jako víno. I ti dva(Balík s Ferim) se nestačili divit. Tolik text zprávy.
Tuto zprávu ale poslala omylem jinam, Mařenka.
Pevné zdraví přeji,budeme ho potřebovat!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Jak někdo s vizáží Marie Benešové může o někom psát, že je prase? Celá ta vláda je jeden velký omyl.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Asi by se nemělo narážet na vzhled,ale spíše celou svou bytostí Maruška Benešová naplňuje sousloví politický dinosaurus. Můžeme jenom doufat,že ji vítr odvěje jako odvěje jejího protektora prezidenta Zemana . Ať si pak zase dělá advokáta mafiánům a rozkradačům dotací. Na post ministra lidé tohoto typu nepatří. Hezký slunný den a pevné zdraví!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Ze země kde Zítra znamená včera. Putin se pěkně bojí Navalného.
Nové zákony
Pokuty pro občany za opakované neuposlechnutí zákonného rozkazu při demonstraci...budou od 10 tisíc až 20 tisíc rublů nebo je zajištěno zatčení po dobu až 30 dnů nebo povinná práce po dobu až 200 hodin.
1Kč=3Rub
K činnosti zahraničního mediálního agenta.
Od 1. března se zavádí trestní odpovědnost u fyzických osob - zahraničních agentů, které nepodaly žádost o jejich zařazení do registru těchto agentů. 3-5 let odnětí svobody.
Šíření informací o jednotlivci zahraničnímu agentovi, jakož i materiály, které vytvořil bez příslušného označení, znamená pokutu pro jednotlivce od 2 do 2,5 tisíce rublů, pro úředníky - od 4 do 5 tisíc rublů, pro právnické osoby - od 40 tisíc až 50 tisíc rublů. Ve všech případech je povolena konfiskace subjektu správního deliktu.

https://tass.ru/obschestvo/10787151

Zkrátka demokracie dle ruského vzoru.

P.S. Popis pekla, do kterého zavřeli Navalného. Nebude smět 2,5 roku s nikým promluvit a v noci ho budou každou hodinu budit.
https://navalny.com/p/6471/

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes, za týden přes 250 tisíc

Projekt občanské solidarity se soudními výlohami obětí lží a urážek prezidenta Miloše Zemana. Za týden nashromážděno čtvrt milionu.
https://www.hithit.com/cs/project/9464/spolecne-proti-lzim-milose-zemana?fbclid=IwAR030RxdkDiqx0TK_E26pXhen64spcedbZbirSLN2bso0ISlaQ8dVWoW5gQ

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) To se nám..

to hoduje,když nám to jiní platěj..

Zdroj HN:
Ministerstvo financí loni rozdělilo mezi 44 vysoce postavených úředníků na odměnách 11,5 milionu korun. Z toho dva náměstci ministryně financí loni získali navíc každý 715 000 korun a další čtyři přes 400 000 korun. Vyplývá to z údajů, které zveřejnily Hospodářské noviny. Deník získal data na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) odměny hájí.
"Takové odměny státním zaměstnancům v době, kdy zhruba sedmina ekonomiky musela v boji proti pandemii zavřít své provozovny a minimálně další sedmina byla nepřímo preventivními zásahy státu dost výrazně omezena, jsou za hranou slušného a ohleduplného přístupu. Takto si stát, ministerstvo financí, představuje sdílení nákladů boje s covidem-19? Solidarita státu se souženou společností je nulová," řekla deníku hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská.
Odměny ministryně udělila také s ohledem na mimořádné pracovní nároky související s epidemií nemoci covid-19. "Z celkového počtu všech vládních zákonů zmírňujících dopady krize vyvolané novým koronavirem jich ministerstvo financí zpracovalo jednu třetinu," upozornila Schillerová.
---------------
No comment. Zdravotníci dostanou -možná- v červnových výplatách stěží 70 tisíc hrubého. Spláchne se tím podzimní i jarní vlna, to se vsadím.
Hezký den a pevné zdraví!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Máte pravdu paní Šepsová... další příklad : Ředitel ČT Petr Dvořák má měsíční plat 242 000 Kč a k němu náleží maximální bonus ve výši desetinásobku měs. platu tj. 2,42 milionu korun. Nyní si sám navrhl zvýšení základního platu o 20% - tj. o 50 tisíc měsíčně. Taky tady nevidím solidaritu státu se souženou společností.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Ale jistě, příkladů by se našlo více. Třeba schválení navýšení rozpočtu Hradu o cca 242 mil korun. Nebo zvýšení příspěvku politickým klubům v PSP ČR ,kteréžto podpořili poslanci napříč stranami. Nebo( abychom nechodili daleko) návrh novoborského zastupitele za ANO,který to dokonce navrhl dvakrát,abychom si zvýšili jako zastupitelé odměny. Tedy ti neuvolnění . Vládní nařízení č.318/2017 s novelizací od 1.1.2020 to sice umožňuje, ale je věcí zastupitelstev,zda si ty odměny zvýší. Je to dost v dnešní situaci nemravné, a neprošlo to. A navrhovat to dvakrát chce docela žaludek. Jistě bude líp.
Hezký víkend.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) ANO rozhazuje

ÚŘEDNÍCI HODUJÍ, ZBYTEK LIDÍ PŘEŽÍVÁ
Docela šílený rozpor. Ministerstvo financí v minulém roce rozdělilo více než solidních 11,5 milionů korun vysoce postaveným úředníkům. Jistě si to zasloužili. Jen dva náměstci Aleny Schillerové dostali 715 000 korun. Každý. Za co? Radši nedomýšlet. Zdravotníci berou roční odměnu 75 000 korun za rok. Sprosté, nekonečně neomluvitelné. Slovo morálka je zbytečné. Dávno už neexistuje.
https://www.epenize.eu/alenka-v-risi-divu-115-milionu-zamirilo-k-urednikum/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=PYmypTW516B-202103130911

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. Hnutí Babišovy placky

JDE DO TOHO NA PLNÝ PECKY!

jak podotkl Holak správně, již se pustili do konkurence ANO. Dozvíme se, co nás čeká. Z FB Pavla Danyse po zveřejnění průzkumu preferenčních hlasů.

Eva Srbova
Až jsem se osypala, mmit tohle ve vedení státu, tak jsme žebráci už úplně, sebrali by starým byty, snížili by důchody a zrušili jejich valorizaci, stáří by měli pouze základní zdravotní péči, na zubaře by neměli nárok, pokud by si vše nezaplatili, mladí svobodní daně jako prase,ženatí žádné krácení daně, na děti žádný příspěvek, dělat zatím do 67, do 70 let si to zatím netroufnou, ale i to přijde a migranti kam se podíváš... Tak to je jenom zlomek toho, co by nás čekalo, plánuji šílené daně z nemovitostí a aut apod...

Spáčil Eduard
Eva Srbova pani Evo souhlasím vypsala jste jen zlomek to je fakt ale ten nejdůležitější..dík za to....takže volím jedině ANO....

Jana Marsalova
Hrozná představa...chudáci děti v čem budou žít

Lada Hanel
Však jevili mládež nemají s toho rozum jenom sójou bič samy na sebe blbouni ....( To bude psáno asi Babišovštinou)

Taková sonda do duše voliče ANO. Čemu všemu věří. Moc se mi líbí ta paní Srbová." Budeme pak žebráci úplně." Jsme tedy zatím pod tím ANO žebráci, ale neúplní. To jsem si oddych.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

To s tou základní péčí,žádné příspěvky na děti, žádné řidičáky po 70ti letech-to lítá už dlouho-že by jako Piráti to prosazovali. A taky staří do bytů k mladejm a do jejich bytů emigranti. V Tróji se prý staví tajně velké centrum pro emigranty, rozhodl to Hřib. A taky prý nebude pro lidi nad 70 let volební právo...
Připomíná mi to jednu vychovatelku z N. Boru a velkou obdivovatelku Okamury, která se rozčilovala na svém FB, že si v Praze muslimové stavějí měšitu a sdílela fotku té údajné mešity.. Nějak se ukázalo,že to je rozestavěná Okamurova vila. . . Život tropí hlouposti.
Hezký den!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) I ty,Brute?

Z tisku :
Pražský hrad očekává v nejbližších dnech dodávku více než 40 tisíc respirátorů a ústenek. Kontrakt na jejich dodání podepsal minulý týden. V případě respirátorů trval na tom, aby splňovaly evropské standardy. Výslovně vyloučil možnost nákupu respirátorů čínské výroby.
Přeji pěkný den!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Přišel dopis od paní soudkyně JUDr. Stamidisové. Obvodní soud pro Prahu 1 svolil, abychom mohli místo České republiky žalovat Miloše Zemana. Jdeme s JUDr. Artur Ostrý do toho: za lež žalujeme občana Zemana, který se už dál nemůže schovávat za prezidentský úřad. Po třech letech soudů jsme na začátku: začíná nový souboj: občan Šarapatka versus občan Zeman! Pravda vítězí!
Děkuju všem lidem a přátelům se smyslem pro čest a spravedlnost za podporu a za solidaritu se sbírkou na soudní náklady tohoto boje. Zdeněk Šarapatka

Na boj se Zemanem a jeho lživými urážkami je již vybráno 330 tis. Kč. Na kvalitní právníky.

Senátoři zvažují odvolání Zemana kvůli neschopnosti. Těžké, ale ne bez šance, míní právníci
https://archiv.ihned.cz/c1-66896650-senatori-zvazuji-odvolani-zemana-kvuli-neschopnosti-tezke-ale-ne-bez-sance-mini-pravnici?fbclid=IwAR0-Xb_1aqMOldhsLAF_L5ZWP5yzaqsf1Cq2I0BNDfSH3VO-LqRxSwRZGvc

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) my a spodina

Návrat starých časů

Zatímco soudruh je naočkován kapitalisticko-imperialistickou americko-německou vakcínou, pro lid chce za každou cenu neschválené vakcíny z "bratrských" socialistických zemí.
Zatímco soudruh oslavuje dodávky respirátorů ze socialistické Číny, sám na Hrad tyto "bratrské" respirátory nechce. Soudruh pro sebe a své nohsledy požaduje respirátory západní kapitalisticko-imperialistické
V objednávce se píše
„Nepřipouští se produkty s mimoevropským označením KN95 a N95, které nemají současně evropský certifikát opravňující k označení
https://domaci.ihned.cz/c1-66897370-respiratory-kn95-nechceme-hrad-si-objednal-ochranne-pomucky-ty-cinske-ale-vyslovne-odmita

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) I ty,Brute?

Hmmm, myslím, že Vaše předpojatost se opětovně výrazně prosadila. Správa Pražského hradu požadovala/poptávala ochranné prostředky, splňující "normu" - bez ohledu na místo výroby, to nebylo nijak specifikováno, ať pozitivně, tak negativně ...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) I ty,Brute?

Nejde o předpojatost, ale o splnění normy. Jde o to, že prosazuje vakcíny pro ty dolní, které zatím normu nemají. Nebo ne? A podle závěrů NKÚ polovina čínských respirátorů ty normy nesplňovala. Takže vlastně ohrožení veřejného zdraví.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Ohledně těch norem a vhodnosti pomůcek se zase vloudila chybička,čili podle zlidovělé hlášky z Pelíšků udělali soudruzi z NDR chybu.
Posuďte sami : Zdroi i rozhlas
Do Česka začaly proudit v lednu první vakcíny proti koronaviru a stát měl zajistit, aby bylo také čím očkovat. Bez potřebných jehel a stříkaček by byla účinná látka k ničemu. „Na ten počet, který bude očkován v lednu a únoru, je v České republice dostatek tohoto materiálu,“ ujišťoval tehdy ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO).

Resort mezitím zajistil od čínského výrobce v rámci společného evropského tendru 1,8 milionu stříkaček s pevnou jehlou za 1,7 milionu korun. Tato cena však nebyla konečná. Ministerstvo si posléze připlatilo 3 miliony korun za expresní leteckou dopravu. Jinak by zásilka putovala lodí a byla by tu v dubnu.

Záhy se ale ukázalo, že tento typ pomůcek není pro očkování vhodný. Pro natažení i aplikaci látky by se totiž použila stejná jehla. „Aplikace je pak mnohem bolestivější,“ popsala už dříve pro iROZHLAS.cz třeba šéfka České asociace sester Martina Šochmanová.

No comment.....

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Včera v Událostech komentářích rozebírali tu zprávu NKU. Ten expert tam popsal, že stát se za ANO vůbec nevěnoval nevěnoval pandemickým opatřením a komise k tomu zřízená se 5 let nesešla. A to ji vedl...ten co dostal státní vyznamenání.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Tak nám Rada ČT těsně schválila výroční zprávu s tím,že je prý SPD diskriminováno,že nemá takový prostor ve vysílání.
Pan radní Váňa ale přiznal,že ta věta je tam dodána na poslední chvíli omylem. Špatně si prý přečetl popisky u grafů.Bylo toho prý na něj ten den moc, předseda Matocha se pro nemoc omluvil,on musel jako místopředseda zaskakovat atd.atd. Není nadto,když koncesionáře chrání před projevy náckovství a xenofobie takoví lidé,kteří se na závažná jednání nedokáží ani pořádně připravit. Jsou na svých místech. Řídící osoby nejen ze Sněmovny tedy Váňu nepochválí...A to byl kdysi Váńa ředitelem komunikace vztahů hnutí ANO...
Přeji pěkný slunný pátek!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Když vidím ty diskuse, tak je opravdu škoda, že v České televizi nedostávají více prostoru třeba hloupí lidé. Ukazuje se, že v populaci jich je velké množství, často platí koncesionářské příspěvky, ale zaprodaná Česká televize dává prostor jen lidem vzdělaným. A samozřejmě úplně chybí hosté z nacistické scény, odpírači holokaustu.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

... popírači ...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Ano, popírači. Pardon. Odpírači nechybějí :).

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) Sčítání lidu

Na nepovedený rozjezd,kdy se zřejmě nepočítalo s tím,že se budou desítky tisíc obyvatel přihlašovat do systému,když je elektronické sčítání do 9.4. , a je nás přece jen pár milionů, se už rojí pěkné vtipy. Ono se nic jiného dělat nedá. ..
Jeden můj kolega, dětský lékař z Domažlicka, mi napsal,že se chtěl sečíst, ale že mu místo toho přišly dvě dálniční známky, rezervace na očkování a tři fotky Schillerový v obtažených letních šatech,
Hezký víkend přeji a všem sčítajícím se pevné nervy.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Kouzelný článek o tom, jak to chodí v radě čt poté, co tam byli dosazeni odborníci hlasováním ANO a SPD. A bude hůř.
https://www.respekt.cz/kontext/veta-o-diskriminaci-spd-je-ve-zprave-o-ct-omylem-rika-radni-ktery-ji-tam-vepsal?fbclid=IwAR1q167H6bwHijwhaF6d_AN9hCVc_5Pdd0E6eCOo1HtjrhfGrIvvLrBlJkU

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

No, moc pěkný je status poslankyně za ANO Barbory Kořánové z Plzně, která je ve volební komisi PSP. Na místní úrovni za ANO moc neuspěla,tak šla na kandidátku do celostátních voleb... Ona úroveň těch navržených nebo zvolených lidí do Rady ČT je v mnoha případech( např. P.Černocký z Parlamentních listů ) přímo úměrná úrovni poslankyň a poslanců z hlasovací mašinerie SPD,KSČM, ANO. Kořánová skutečně perlí. Nevidí nic špatného na nadávce fu..g monkey,že prý jsme stejně všichni pošli z opice a ne všechny opice jsou černé, píše. Vystudovala plzeňská práva,kde promovala v r.2011 a získala titul Mgr. No comment. Hezký den !

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Z twittru
Petra Vlhová, vítězka Světového poháru v alpském lyžování, darovala dneska prezidentce Čaputové lyže a prý si spolu půjdou zalyžovat. Prosím Ester Ledeckou, aby zvedla hozenou rukavici.

Nahoru

Re: Česká společnost ( část 3 )

Někteří lidé z Boru, zaměstnaní v Lípě (možná i jinde ) si našli svůj způsob vylepšení tělesné kondice. Místo autobusem domů , chodí pěšky. Těch něco přes 12 km trvá asi 2 a půl hodiny. Dobrej nápad , že.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Jen aby neletěly vrtulníkem, na to společné lyžování ...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Spíš aby si zas Zeman na to lyžování nevzal trekingové hole, jako naposledy. Vrtulník nepoužívá a jeho šerpové ho tam jistě odnesou, mají praxi.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Nebo aby Zeman neletěl letadélkem po vzoru jiného soudruha, a to i přesto, že mu to lékaři nedoporučí. Alkoholik je, jestli má syfla, nevím, aby nedošlo k aneuryzmatu...

Nahoru

Re: Česká společnost ( část 3 )

K posílení zdraví doporučuju celkem nenáročný výstup na Luž - v rámci okresu . Výhled z nové rozhledny byl také dobrý. Návštěvnost Němců velmi vysoká, Češi jsme byli jen my.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Nabízím dodatečně těm ,co vyjadřovali pochybnosti. Přečtěte si policejní zprávu ze zadržení nelegálních migrantů 16.3. Jel jsem kolem a viděl je, jak sedí na obrubníku pod dozorem policie.

https://ceskolipsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/novy-bor-migranti-syrie-policie-20210316.html

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Myslím, že těch pár migrantů by se na našem pracovním trhu dobře vstřebalo.

Nahoru